Top

SIA "TOPOPROJEKTS": Profesionāla Topogrāfiskā Uzmērīšana - Detalizētas Informācijas Nodrošināšana

Topogrāfiskā Uzmērīšana

SIA "TOPOPROJEKTS" Precīzums Un Uzticamība

SIA “TOPOPROJEKTS” piedāvā topogrāfiskās uzmērīšanas pakalpojumus, kas nodrošina detalizētu informāciju par teritorijām un ļauj veiksmīgi plānot un īstenot dažādus projektus. Mūsu profesionālie mērnieki garantē precīzus rezultātus un augstu pakalpojumu kvalitāti.

Lai īstenotu jebkāda veida būvniecību, pirms projektēšanas nepieciešams attiecīgās teritorijas topogrāfiskais plāns, jeb topogrāfija, ko nosaka attiecīgā pašvaldība ar nepieciešamās detalizācijas pakāpi. Topogrāfiskais plāns ir samazināts apvidus attēlojums (mērogs 1:250, 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000).

Topgrāfiskais plāns tiek saskaņots inženierkomunikāciju turētājiem un apsamniekotājiem, kā arī pilsētas vai novada būvvaldi. Vietējā pašvaldība saistošajos noteikumos nosaka tos inženierkomunikāciju turētājus, ar kuriem obligāti nepieciešams saskaņot visus topogrāfiskos plānus, kas izstrādāti attiecīgās pašvaldības teritorijā.

Pasūtot topogrāfisko plānu  ar pazemes komunikācijām, klients kā gala produktu saņem plānu ar detālu virszemes uzmērījumu un pazemes komunikācijām.

Topogrāfiskā uzmērīšana ir topogrāfiskās informācijas iegūšana, sagatavošana un apstrāde (attēlošana), saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Topogrāfiskā uzmērīšana un izpēte ietver apvidus situācijas un reljefa uzmērīšanu vienlaikus, attēlā parādot zemes virsmas platības pēc to lietošanas veida.

Topogrāfiskā plāna derīguma termiņš ir viens gads, skaitot no topogrāfiskā plāna reģistrācijas datuma vietējās pašvaldības datubāzē. Atsevišķos gadījumos vietējā pašvaldība var noteikt garāku topogrāfiskā plāna derīguma termiņu, bet tas nevar būt ilgāks par diviem gadiem.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un to, kā mēs varam būt noderīgi Jūsu projektam.